No 11.-13. augusta jaunieši pulcējās uz PhotoVoice nometni, lai nostiprinātu savas fotogrāfēšanas prasmes un radošo garu. Trīs dienu garumā dalībnieki apguva jaunas fotogrāfēšanas tehnikas un paņēmienus, lai pilnveidotu savus iemūžināšanas talantus.

Papildus praktiskajām nodarbībām, jauniešiem bija iespēja ļaut vaļu savai iztēlei, veidojot aizraujošas kolāžas. Radošais process ļāva izpausties un atklāt jaunas idejas. Lai ķermenis nejustos novārtā, tika iekļautas arī vingrošanas aktivitātes svaigā jūras gaisā.

Protams, svarīga bija arī komandas saliedēšana. Dažādas kopīgas aktivitātes un atrašanās teltīs palīdzēja jauniešiem sajusties vēl vairāk vienotiem. Nometnes noslēgumā visi jutās možāki, radošāki un saliedētāki.

Pasākums notika Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta “Resiliences pieeja jauniešu ar ierobežotām iespējām līdzdalības stiprināšanā” ietvaros ar mērķi atbalstīt pusaudžu iniciatīvu un radošu attīstību.

Kopumā šī bija lieliska iespēja jauniešiem pavadīt radošas brīvdienas, apgūt jaunas prasmes un nostiprināt draudzības. Noteikti aktivitātēm bagāts un aizraujošs pasākums!