Iedvesmojoties no Resiliences centra jauniešu radītās virtuālās fotoizstādes “Būt kopā!”, kas ļaudis priecēja gan Resiliences centra mājaslapā, gan sociālajos tīklos, visu janvāri aicinājām arī citus jauniešus būt aktīviem, radošiem un piedalīties foto konkursā, iemūžinot ko sev aktuālu.

Lūdzām jauniešus iesūtīt fotogrāfijas, kurās atainota kāda aktuāla problēma, situācija vai notikums, kā arī radošajam darbam pievienot nelielu aprakstu.

Vēlreiz sakām lielu paldies visiem jauniešiem, kas piedalījās konkursā.

Šoreiz ielūgumu uz fotogrāfijas meistarklasi fotogrāfa Valtera Poļakova vadībā saņem trīs laimīgie – Dārta, Tīna un Arkādijs.

Virtuālais ielūgums jauniešiem nosūtīts e-pastā, taču vēlamies informēt, ka meistarklasi varēs apmeklēt tad, kad ārkārtas situācijas valstī būs beigusies. Par to, kad, kur un kā meistarklase varēs notikt, noteikti informēsim.

Dārta: “Atrast mieru sev apkārt”

Tīna: “Kad esi ieraudzījis savu mērķi, atliek vien tiekties pēc tā”

Arkādijs: “Iemūžināju šos skaistos ziemas mirkļus, kad apkārt, ne tikai Latvijā, bet arī plašajā pasaulē, ir lieli ierobežojumi un daudz kas ir aizliegts. Taču aizliegts nav atrasties svaigā gaisā, skaistā ziemā, kas mūs priecē ar baltu sniega segu. Doties ārā un lūkot skaisto, balto ziemu šajā saspringtajā laikā ir pats jaukākais, ko var darīt. Svaigs gaiss visiem nāk par labu.”