“Laiks Aplim” (“Circle Time”) ir noderīgs materiāls gan tiem, kuri plāno ieviest apļa diskusiju kā metodi savā ikdienas darbā, gan tiem, kuri jau vada šādas aktivitātes ilgāku laiku: grāmatā piedāvātas gan galvenās vadlīnijas apļus uzsākot, gan jautras un izglītojošas spēles, kā šo procesu padarīt interesantu arī pēc vairākkārtējas  izmantošanas.

Ja grupas apli esiet ieviesuši jau kā tradīciju savā mērķa grupā, ar laiku variet sniegt iespēju to vadīt dažādiem grupas biedriem vai to pāriem un komandām, lai dažādotu šo pieredzi un nodrošinātu šīs prasmes pēctecību.

Grāmatas autore Belinda Hopkinsa pārstāv organizāciju “Transforming Conflict” (Lielbritānija), kura jau vairākus desmitus gadu specializējas atjaunojošās pieejas (restorative approach) ieviešanā, pie kuras pieskaitāma arī resiliences pieeja,  un ir vadošais eksperts savā jomā.

Par šo materiālu un iespēju apgūt šo metodi pateicamies  “OAK Foundation” projektam “Bērna resursu stiprināšana vardarbības prevencijai”.

Lai lejupielādētu materiālu, klikšķini šeit.

Svarīgi! Ar materiālu atļauts dalīties, saglabājot atsauci uz tā autoriem – organizāciju “Transforming Conflict”. Materiāls pieejams latviešu un angļu valodā.