Par mums

Ieskaties mūsu pasaulē

Kas mēs esam?

Dažādu jomu profesionāļi, kuriem saistoša ir resiliences pieeja – psihilogi, sociālie darbinieki, mentori. Speciālisti ar lielu pieredzi un plašu dzīves redzējumu. Cilvēki, kas ir piedzīvojuši un redzējuši dažādus dzīves stāstus un vietas.

Jaunieši, kuriem šo darbinieku atbalsts ir bijis palīdzošs un kuri tagad paši ir gatavi darboties, lai padarītu pasauli par gabaliņu gaišāku sev un citiem. Motivēti, mērķtiecīgi, interesanti un ieinteresēti jaunieši ar vēlmi palīdzēt citiem.

Ko mēs darām?

Biedrība “Resiliences centrs” kļuva aktīva 2019.gada nogalē, lai mērķtiecīgi attīstītu jaunas iniciatīvas, programmas un projektus, kas balstās uz resiliences pieeju.

2021.gadā turpinām jauniešu saskarsmes veicināšanas programmu DARI, kā arī aktīvi darboties ar resiliences (dzīvesspēka) pieeju saistītos vietējos un starptautiskos projektos, audzējot kreatīvas idejas nākotnei!

Vīzija

Mierpilna, pieņemoša un mīloša sabiedrība. Sabiedrība, kas sastāv no pozitīvi domājošām un spēcīgām personībām, kas palīdz citiem.

Misija

Palīdzēt ikvienam atrast sevī Dzīvesspēku. Dzīvesspēks ir Resurss mūsos, Avots radīšanai un Ceļš, kas palīdz nonākt pie sevis. Atrodot Dzīvesspēku, mēs varam dzīvot jēgpilnāk, būt līdzsvarā ar sevi un palīdzēt otram.

Mūsu mērķi

Radīt drošu un pieņemošu (resilientu) organizācijas vidi personāla un iesaistīto mērķa grupu pašrealizācijas attīstībai un personības izaugsmei.

Veicināt sabiedrības integrāciju, realizējot projektus un programmas, organizējot aktivitātes un pasākumus pieņemšanas veicināšanai.

Attīstīt jauniešiem iemaņas apzināties sevi, pieņemt sevi un dalīties ar citiem.

Veidot jauniešiem priekšstatu par veselīgām, uz pozitīvu apmaiņu balstītām attiecībām, ģimenes lomām, atbalstošas ģimenes nozīmi personības attīstībā un nākotnes sabiedrības veidošanā.

Mērķu īstenošanā sadarboties ar valsts, pašvaldības, nevalstiskajām organizācijām, kā arī citām juridiskām un fiziskām personām gan Latvijā, gan ārpus tās.

Organizācijas misijas realizēšanā izmantot inovatīvas, interaktīvas un radošas metodes.

Sniegt jauniešiem zināšanas par Dzīvesspēku, kā arī palīdzēt saskatīt Dzīvesspēku kā atspēriena punktu savai turpmākajai attīstībai.

Darbībā balstīties uz Dzīvesspēka/Resiliences pieejas vērtībām un pamatprincipiem.

Mūsu partneri​

Viesu nams “Vecmuiža” ir viena no senākajām muižām Vidzemē un rakstos tā jau ir minēta 1403.g. Tā atrodas skaista meža ielokā, tikai 3 km attālumā no jūras.
“Vecmuižā” bieži notiek mūsu pasākumi.

Reperis, MMA cīkstonis, kreatīvs un radošs cilvēks, kas lielu sava laika daļu pavada ar jauniešiem, lai tos uzklausītu, ar tiem parunātu, tos iedvesmotu.
Deniss bieži vada mūsu pasākumus vai nodarbības nometnēs.

Meklē Denisu instagramā: @dstepanovs

‘For better world’ tika dibināta 2001. gadā. Tā ir nevalstiska, humanitārā organizācija no Slovēnijas, kas darbojas cilvēku interesēs.
“For better worlds” piedalās mūsu semināru vadīšanā, nometņu aktivitātēs (teātris, sporta nodarbības), sadarbībā tapa daži internacionāli projekti.

Fotomākslinieks ar daudzu gadu pieredzi, pasniedz Fotoakadēmijā. Par savu mākslu saka: “Es esmu kā stāstnieks, kas caur saviem darbiem cenšas uzrunāt cilvēkus atcerēties, just, dzirdēt un mīlēt.”
Valters fotografē daudzus mūsu pasākumus un nometnēs vada fotogrāfijas nodarbības. Sadarbībā ar Valteru tapa izstāde “Izaugt ģimenē”

mūsu komanda

Programmu un projektu vadītāji

Aiga Romane-Meiere

Jaunatnes projektu un programmu vadītāja

aromane@inbox.lv

+371 29728401

Kārlis Mednieks

Nometņu programmu vadītājs

karlis.mednieks@resilience.lv

+371 28609300

Dace Blaževiča

“ Resiliences Centrs” vadītāja

dace.blazevica@gmail.com

+371 29244182

Džeina Feldberga

Jaunatnes projektu vadītāja

dzeinafeldberga@inbox.lv

+371 23202424

Baiba Ozere

Projektu vadītāja

centrsresiliences@gmail.com

+371 20334111

Resiliences jeb dzīvesspēka treneri

Sarmīte Baumane

"Mēs visi esam Ceļā un esam kā daļa no Kopīgā Visa. Mēs nākam no viena Avota un tajā atkal atgriežamies. Ļaujies Ceļam un Piedzīvo"

samita@inbox.lv

+371 29412475

Jānis Rihards Blaževičs

"Dzīve ir cīņa, kurā uzvar neatlaidība"

janis.blazevics@resilience.lv

+371 28604088

Jurita Smiltiņa

"Nav svarīgi, no kurienes mēs nākam, bet uz kurieni mēs ejam"

jsmiltina@gmail.com

+371 27584992

Edgars Blažēvičs

"Arī dievi mirst, ja tiem pārstāj ticēt"

edgars.ebk@gmail.com

+371 29363794

Arseny Pavlovskiy

"Nelabot to, kas nav salauzts"

pavlovsky.arseniy@gmail.com

+371 25154658

Roberts Blaževičs

"Viss ir Tavās rokās!"

roberts.blazevics@gmail.com

+371 29296773